Sıkça Sorulan Sorular

Raporum ne zaman ulaşır?

Web sitesinden Rapor Talep Formu'nu doldurup ödemenizi gerçekleştirdikten sonra raporunuz size belirttiğimiz iş günü içinde formda yazdığınız e-posta adresine gönderilir. Bu süre min 3 iş günüdür.

Raporum ulaşmadı. Ne yapmalıyım?

Raporunuz ulaşmadıysa öncelikle ödemenizin gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol ediniz. Ödemeniz gerçekleştiyse raporunuz, formda yazdığınız e-posta adresine gönderilecektir.

Eğer size belirttiğimiz iş günü içinde raporunuz, inbox'ta gözükmüyorsa posta kutunuzdaki Junk ve Spam kutularına bakınız.

Rapor talebimi iptal edebilir miyim?

Ödemeniz gerçekleştikten sonra raporunuz hemen hazırlanmaya başlamaktadır. Bu yüzden ödemeniz gerçekleştikten sonra rapor talep iptal işlemi yapılmamaktadır.

Rapor talebinizi ödeme işleminiz tamamlanmadan önce iptal edebilirsiniz. Raporunuzu iptal etmek için önce ödemenizin gerçekleşmemiş olduğundan emin olun. Daha sonra bize iletişim sayfasından mesaj göndererek iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Satın aldığım raporlarıma, her zaman ücretsiz nasıl ulaşabilirim?

Rapor talebinizi yaparken Beni Kaydet seçeneğini seçerek satın aldığınız tüm raporları profilinize ücretsiz olarak kaydeder ve istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.  

Satın aldığım raporları profilime kaydetmedim. Ne yapabilirim?

Raporunuz size ulaştıktan sonra 5 iş günü içinde İletişim sayfasından bize mesaj atarak talebinizi iletebilirsiniz. 5 iş günü içinde talebinizi iletirseniz, raporlarınız profilinize ücretsiz olarak yüklenecektir. 5 iş günü sonrasında iletilen taleplerinizde, raporunuzu yeniden oluşturmamız gerekebileceği için ücret talep edilecektir.

Raporlarınıza, istediğiniz zaman, istediğiniz cihazdan, ücretsiz olarak ulaşabilmek için giriş yapmanız yeterlidir. Satın aldığınız tüm raporlar profilinizde gözükecektir.

Tasarım Şifresi Raporu'nda bana uymayan özellikler var. Mümkün mü?

Raporunuzda yazan bütün özellikler sizi anlatmaktadır ve bu sizin yaratılış şekliniz, diğer bir deyişle fıtratınızdır. Bununla beraber, yaşam boyunca öğrendiğiniz ve size ait olmayan koşullanmalar, yaşadığınız travmalar, yaşam döngüleri ve diğer nedenlerden dolayı hayatınızı tasarımınıza uygun yaşamıyor olabilirsiniz. Hem tasarımınıza uygun yaşamak hem de kendinizi en yüksek ihtimallerinizde yaşamak için öncelikle raporunuzu okuyarak kendinizi tanımalı, daha sonra nefes koçluğu desteği alarak tasarımınızla uyumlanabilirsiniz. 

Kendi tasarımınız ile, olduğunuz veya olmaya çalıştığnız insan arasında ne kadar büyük bir fark varsa, üzüntü, depresyon, yaşamdan zevk almama, özgüven eksikliği, öfe ve asabiyet gibi duygularınız o kadar fazla olur.

 

Size nasıl ulaşabilirim?

Her türlü talep ve sorularınız için bize İletişim sayfasından veya sanaozel@tasarimsifresi.com adresinden ulaşabilirsiniz.